ПРО НАС

ІНТЕРНЕТ- ГУРТІВНЯ: "СЕКОНД ХЕНД ОРИГІНАЛ" - це прямі поставки з Великобританії домашній збір "Від Дому до Дому" збір в престижних районах Англії та Шотландії.

​Схема доїзду:

           

       

НАШІ КОНТАКТИ:


м.Львів, вул.Угорська, 22

Телефон: 067 727 79 58  (Олег)

Факс: (032) 270 0127

E-mail: kuzoleg11@gmail.com

 


В асортименті нашої гуртівні Ви знайдете речі не тільки для себе, а й для всієї сім'ї - завдяки наявності будь-яких кольорових рішень в одязі,  нестандартних розмірів і в цілому  одягу будь-якого типу, незалежно від приналежності і сезонності. 

Наша гуртівня SECOND HAND ORIGINAL зарекомендувала себе як надзвичайно відповідального постачальника якісного одягу з Європи.

Ми серйозно підходимо до вибору одягу, яку після належить продати.

Працюючи без посередників, ми напряму співпрацюємо європейськими сортувальними фабриками, і самі здійснюємо поставки великих партій товарів секонд хенд в країну.

Вся продукція має сертифікат, що гарантує якість і належну санітарну обробку одягу, річ ми дбаємо про те, щоб наші клієнти знайшли не тільки якісний одяг, а й щоб вона потім довго їх радувала.

Завдяки тому, що ми працюємо без посередників, ціни на наші товари секонд хенд значно нижче, ніж у багатьох конкуруючих компаній.

Крім того, ми  укладаємо договори про продаж великих і дрібних гуртових партій.

Ми відповідально ставимося до нашої роботи і прагнемо підтримувати репутацію, тому клієнти повинні бути впевнені, що співпраця з нами буде довгостроковим і на взаємних умовах.


 

Second Hand Original © 2021